Trudno uwierzyć, że przychodzi nam pisać o kolejnej kolaboracji domu mody z firmą, która wpisuje się w ramy mody ulicznej. Dowodzi to nie tylko o znacznemu zainteresowaniu wokół takowych projektów ale i o zmianach, które zachodzą w świecie mody.

Niespełna kilka tygodni temu, opisywaliśmy wspólne poczynania DIOR oraz Jordan Brand czego efektem ma być wyjątkowe wydanie Air Jordan 1. Po krótkiej przerwie, francuski dom mody zaskakuje nas ponownie. Kalifornijski brand Stussy liczący prawie cztery dekady, okazuje się być idealnym partnerem współpracy! Dzięki NSS Magazine, wyciekło kilka fotografii zwiastujących kolekcję – m.in. czapka i koszulka polo ze specyficznym logo, bandana oraz dwa t-shirty. Na jednym z nich widnieje Kim Jones – dyrektor kreatywny Dior Homme w towarzystwie napisu ”I Want to Shock the World With Dior”.

Najprawdopodobniej, kolekcja ujrzy światło dzienne 3 grudnia podczas pokazu Dior Homme Pre-Fall 2020 w Miami. Pozostaje nam cierpliwie czekać na szczegóły, tym samym zalecamy nastawić się na dość wysokie ceny produktów współpracy.