Ziemowit Piast Kossakowski, były dziennikarz TVP, szykuje trapowy album!

0
Ziemowit Piast Kossakowski

Ziemowit Piast Kossakowski to dość kontrowersyjna postać. Znany z bardzo źle przyjętego artykułu o lekarzach-rezydentach “jedzących kawior”, dziś postanowił wypowiedzieć się na temat całej afery oraz… zapowiedzieć swój album!

Dziennikarz TVP, Ziemowit Piast Kossakowski, wydaje niuskulowy album!

Ziemowit w zeszłym roku został zawieszony z pracy w stacji TVP Info. Wszystko przez artykuł jego autorstwa na temat zarobków lekarzy w Polsce „Narzekają na zarobki, jedzą kanapki z kawiorem”, który pojawił się na stronie portalu TVP Info. Ziemowit opisał w nim wpisy z mediów społecznościowych niektórych z lekarzy biorących udział w strajku. Dotyczyły ich “zagranicznych podróży”. Szybko okazało się, że lekarze w niektóre z tych miejsc pojechała jako wolontariusze.

Lirycznie rap często opowiada o tym co otacza nas dookoła. Nigdy jednak redaktorzy telewizji TVP nie zapowiadali swoich hip-hopowych albumów. Aż do dzisiaj.

W wywiadzie dla RP.pl, Ziemowit Piast Kossakowski ogłosił pracę nad… niuskulową płytą!
“Jestem fascynatem płci pięknej. W mojej organizacji są urocze kobiety – w tym moja dziewczyna. Niedługo wrzucamy nowy materiał, który będzie inspirowany newschoolowymi kawałkami sceny hiphopowej zza oceanu. Coś nowego, coś świeżego. To trafi do stargetowanych odbiorców” – powiedział Ziemowit w rozmowie z dziennikarzem Rp.pl.

Zimowit Piast Kossakowski jest znany ze swojej “niezależnej telewizji” Piast TV. Dziennikarz jest znany z mocno prawicowych i kontrowersyjnych poglądów.

Co myślicie o ogłoszeniu Ziemowita? Kto czeka na jego album!

W innych rapowych wiadomościach, Lil Tracy w szpitalu! Raper dostał ataku serca.