‘Znowu dałam du*y!’ – wielki powrót osiągnięcia życia fanki Rae Sremmurd

0
marta linkiewicz rae sremmurd

Wszyscy pewnie pamiętają akcję z końcówki 2015 roku kiedy to dwie nastolatki “pochwaliły się” na Snapchacie swoim super osiągnięciem, że uprawiały seks z chłopakami z grupy Rae Sremmurd. Marta Linkiewicz postanowiła powtórzyć akcję.
Po tym oczywiście cała Polska huczała, analogicznie pojawiły się też wywiady z dziewczynami, co ciekawe jedna z nich- Marta Linkiewicz otwarcie twierdzi, że teraz jest sławna, że jara ją to, że jest rozpoznawalna… serio?

Marta Linkiewicz znowu atakuje!

 

Fejm musiał chyba ostatnio przycichnąć, ponieważ postanowiły one wybrać się na koncert do Pragi, no dobra nazywajmy rzeczy po imieniu, nie na koncert. Pojechały by powtórzyć swój “sukces”, o ile można to tak nazwać (nie, nie można). Nie wiemy co ludzie muszą mieć w głowie by uważać seks ze sławną osobą za wielkie osiągnięcie i to za darmo! 😀

Żarty żartami, ale oczywiście po całej powtórnej akcji znów możemy zobaczyć tym razem na Instagramie krótką relację z “ciągnięcia kiełbasy”. Marta podobno pytała Swae Lee czy pamięta, że ciągnęła mu w Warszawie, na co on stwierdził, że nie, widzisz dziewczyno? Nie ma się tutaj nad czym spuszczać! Fakt odbycia stosunku nie jest niczym wielkim, na całym świecie ludzie to robią, a Marta robi z tego wielkie halo, wielkie osiągnięcie, wielkie łał, a w zasadzie to tylko wielkie nic, a już na pewno nie sprawi to, że ludzie będą ją lubić.

Ale nie… Jak mówi Marta w dalszej części
“możecie być ze mnie dumni, znowu dałam dupy i cała śmierdzę kutasem! … No i ogólnie ja jestem z siebie dumna…”

To jedno zdanie chyba najlepiej podsumowuje jej całokształt. Poniżej znajdziecie video, które pojawiło się na Insta:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here