Nike udoskonaliło swój przełomowy sneaker Adapt, do którego wykorzystano słynne Huarache zaprojektowane w 1991 roku przez Tinkera Hatfielda. Wiązanie buta stało się o wiele prostsze, gdyż sylwetka zmieniła się na samosznurującą!

Model ze stajni Nike ma się ukazać w dwóch kolorystykach „Yellow/Orange/Black/White” oraz „White/Gray/Black/Blue” .

Białe, szare oraz czarne akcenty są widoczne na lekkiej siateczce, do której zamontowany jest system sznurowania Adapt Huarache. Wokół skorupy jest czerwony tekst, który skrywa w środku silnik wraz z panelem. Oświetlenie LED znajdujące się na podeszwie buta umożliwia nam zmianę koloru na dowolną, wybraną tylko i wyłącznie przez nas. Za wszystkie procesy związane ze zmianą koloru oraz wiązaniem odpowiada aplikacja przeznaczona do tego buta.

Loteria rozpoczyna się 9 września o godzinie 9:00 CEST i kończy się 11 września o godzinie 18:00 CEST. Zwycięzcy loterii zostaną powiadomieni 13 września za pomocą e-maila, ale jedynie europejskie adresy wysyłkowe będą uznane za ważne. Więcej informacji dotyczących warunków loterii możemy znaleźć na: Nike Adapt Huarache Raffle Terms.