Poszukujesz dadshoes? Masz już dość Disruptorów? Nike od dłuższego czasu ma w swojej ofercie model Nike Zoom 2k. Ale dlaczego powinniście je rozważyć jako świetne dadshoes?

Model Zoom 2k to spadkobierca projektu Alpha od Nike, inspirowane początkiem roku 2000. Stanowią połączenie stylu retro ze stylem futurystycznym. Całkiem ciekawe połączenie, co nie? Wyglądem nawiązują tak naprawdę zarówno do biegówek jak i butów do koszykówki z tamtego okresu!

Ale słuchajcie, w Stanach był własnie ich drop i kolejną ich zaletą jest mnóstwo kolorystyk! Niestety, nie wszystkie z nich dostępne są w Polsce, ale zapewne niedługo będą! Ale mamy tu inne kolory!

Więc, najnowszy drop w Stanach obejmował kolorystyki takie jak czarno-biała, liliowo-białe, biało-czerwone, czarne, niebiesko-białe i szare! W sumie uniwersalność tego buta trochę sugeruje, że buty Nike będziemy mogli zobaczyć na ulicach wiosną! Co sądzicie?

Buty w Stanach kosztują $85, w Polsce dostaniecie je za 379,99 zł. Poza stronę Nike, dostaniecie je również w Sizeer, Zalando czy w Chmielnej20.

Poniżej zdjęcia kolorystyk dostępnych na amerykańskiej stronie Nike!

A widziałeś już samo-wiążące się buty od Puma?