Życie 15 letniej Izy, a Fake Yeezy – B.R.O z dużą kampanią społeczną

0

Raper ostatnio zasłynął filmikiem, w którym cieszy się, że otrzymał buty Yeezy Boost. Wnikliwi internauci dopatrzyli się iż dane modele to fejki. Burza internetowa została jednak szybko podsumowana, gdyż okazuje się iż cała akcja była przemyślaną i przygotowaną kampanią społeczną, o której my wiedzieliśmy dużo wcześniej od samego zainteresowanego.

Kuba informował nas jeszcze we wrześniu, iż na bazie clickbaite’u związanego z fake’owymi modelami Yeezy chce zrobić kampanię społeczną, która ma na celu pokazać, że drugi człowiek jest znacznie ważniejszy niż jakiekolwiek dobra materialne.

B.R.O spełnił marzenie 15 letniej Izy, która wygrała walkę z nowotworem. Fundacja Mam Marzenie pomogła zrealizować dziewczynie jej marzenia, którym było osobiste spotkanie z raperem. To zainspirowało go do tego aby na bazie gry słów jej imienia oraz popularnej marki (Izy – Yeezy) wygenerować clickbait, który sprawi iż akcja osiągnie znacznie większy zasięg.

“Chciałem, żeby historia Izy nie przeszła bez echa, jednak wiedziałem, że sam post czy nawet kawałek nie wygeneruje zaangażowania ludzi bo ratowanie życia nie budzi kontrowersji i atencji, ale… podrobione buty już tak. Poprzez Yeezy aż do IZY – taki był mój plan.” – komentuje raper

Cała akcja ma na celu przekonać ludzi, iż w okresie Świąt Bożego Narodzenia, warto doceniać bardziej ludzi, którzy siedzą przy wspólnym stole niż prezenty leżące pod choinką.

Jutro o godzinie 16:00 będzie miał premierę kawałek pt.“Fake Yeezy”, w którym B.R.O nawija o całej akcji opisując każdy jej szczegół. My utwór słyszeliśmy już znacznie wcześniej i na pewno nie jest to to, czego się spodziewacie. Jesteśmy pod wrażeniem rozmachu akcji oraz tego, iż jako jedynemu raperowi w ostatnim czasie udało się zrobić prawdziwą prowokację, której nikt nie był świadomy.

Dla zainteresowanych podrzucamy link do filmiku ściągniętego ze Snapchata w związku z którym wynikła cała akcja:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here